Vanad ja uued lambid

Kui teil on kodus pööningule või keldrisse seisma jäänud mõni vanaduspõlve pidav või lihtsalt katkine valgusti, siis olen rõõmuga nõus selle uuele elule aitama asendades kulunud kanga, sobitades katki läinud kupli asemele uue, lisades mõne vürtsi andva detaili, vms. Lisaks valgustite korrastamise teenusele korrastan valgusteid ka müügiks ja valmistan täiesti uusi lampe. Lambikuplite kattekangaste tegemiseks kasutan suures osas vanu või lihtsalt seisma jäänud tekstiilimaterjale.

Uusi ja veel isikupärasemaid kangalahendusi otsides töötasin välja tekstiilitööstuse jääkmaterjalidest viltimise teel valmivad autorikangad. Kangad valmivad lambi eripära ja valgusti omaniku soove arvestades.

NB! Tuleohu vältimiseks korrastab elektrik vanade lampide elektrisüsteemi, vahetades vajadusel vananenud detailid. Kartma ei pea kanga süttimist: villal on hea võime taluda kõrgeid temperatuure pika aja jooksul ilma süttimise ja sulamiseta. Sellest hoolimata jäetakse tuleohutuse tagamiseks alati piisav õhuruum kanga ja lambipirni vahele.

Lambiravilale võite annetada teile kasutuks muutunud lambid, pikaajalise efektiivse ravi korral võib neist veel asja saada!

lambipass lambipass

Igale lambile valmib Lambi pass, kus on info valgusti päritolu kohta, fotod enne ja pärast kordategemist ja täpsed kasutusjuhised